SYDV Mütevelli Heyeti muhtar üye seçimleri yapıldı

Elbistan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti’nde görev alacak mahalle muhtarlarının belirlenmesi amacıyla seçim yapıldı.

SYDV Mütevelli Heyeti muhtar üye seçimleri yapıldı
SYDV Mütevelli Heyeti muhtar üye seçimleri yapıldı
Haber albümü için resme tıklayın

 

2024 yılında SYDV Mütevelli Heyeti’nde yer alacak olan mahalle muhtarları, Yeşilyurt Mahallesi muhtarı Ahmet Kıyan ve Sarıyatak Mahallesi muhtarı Veli Doğan oldu.

Elbistan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda (SYDV) bir yıl boyunca görev yapacak mütevelli heyeti üyelerinin seçimi için muhtarlar sandık başına gitti. Mütevelli Heyeti muhtar temsilcisi üyelerinin seçimi, Milli Eğitim Müdürlüğü Misakı Milli Konferans Salonu’nda SYDV Elbistan Müdürü Dilek Otlutepe ve personellerin nezaretinde mahalle muhtarının katılımı ile yapıldı. Oy kullanma işleminin sonunda; Yeşilyurt Mahallesi muhtarı Ahmet Kıyan ve Sarıyatak Mahallesi muhtarı Veli Doğan en yüksek oyu alarak SYDV Mütevelli Heyetinde 2024 yılında görev yapma hakkını kazandı.

Kıyan ve Doğan, kaybedeni olmayan bir seçim geçirdiklerini belirterek, kendilerini destekleyen ve desteklemeyen tüm muhtarlara teşekkür etti.

 

 

 

18 Ara 2023 - 16:48 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel