AK Parti’de devir teslim töreni yapıldı

AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nda devir teslim töreni gerçekleşti. İlçe başkanlığına atanan Av. Mehmet Bölükbaşı, görevi Başkan Vekili Burhanettin Önat’tan devraldı.

AK Parti’de devir teslim töreni yapıldı
AK Parti’de devir teslim töreni yapıldı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nda devir teslim töreni gerçekleşti. İlçe başkanlığına atanan Av. Mehmet Bölükbaşı, görevi Başkan Vekili Burhanettin Önat’tan devraldı.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur’un belediye başkan aday adaylığı için istifa etmesinin ardından bu göreve parti genel merkezi tarafından Av. Mehmet Bölükbaşı atanmıştı. Bölükbaşı, parti binasında düzenlenen devir teslim töreni ile görevi devraldı.

Devir teslim töreninde konuşan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Mehmet Bölükbaşı, “Öncelikle büyük bir onur ve gururla çeşitli kademelerinde görev aldığım AK Parti ailemizde; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın olurları, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir'in tensipleri ve İl Başkanımız Sayın Fırat Görgel'in teveccühleri ile şahsıma ilçe başkanlığı görevini layık gördükleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Elbistan öznesinde toplum tüm kesimleriyle birlik ve beraberlik içinde olacaklarını vurgulayan Başkan Bölükbaşı, “Aldığımız vazifenin büyük sorumluluğunu bilerek ülkemizin şahlanış dönemini olan Türkiye Yüzyılında birlik ve beraberlik içinde ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek adına gece gündüz demeden aşkla çalışacağımı ifade etmek istiyorum. Hemşerilerimizin hizmetkarı olmak için devraldığımız bayrağı zirveye taşımak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Bakanımız Sayın Vahit Kirişçi, Milletvekillerimiz; Sayın Mevlüt Kurt, Sayın Ömer Oruç Bilal Debgici, Sayın Mehmet Şahin ve Sayın Tuba Köksal’ın destekleriyle, belediye başkanımız ve teşkilatımızla birlikte istişare ederek çalışacağımızdan ve şehrimize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Siyasi görüşü ve partisi her ne olursa olsun Elbistan öznesinde bir ve beraber olacağız. Toplumun tamamını kucaklamak hiçbir zaman unutmayacağımız ilkemiz olacaktır” şeklinde konuştu.

Başkan Bölükbaşı, “Bu kutlu davada birlikte yol yürüyeceğimiz yönetim kurulumuza yeni katılacak olan kardeşlerimizle daha da zenginleşecektir. AK Parti davası kutlu bir davadır. Bu davada yer almak bu davanın bir neferi olmak şereftir, onurdur. AK Partide bu bir bayrak yarışıdır. Emekleri ve özverisi için İlçe Başkan Vekilimiz Burhanettin Önat’a teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla partimizde büyük emeği olan tüm ilçe başkanlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim hayırlı hizmetlerde bulunmamızı nasip eylesin inşallah” cümleleriyle konuşmasını tamamladı.

17 Ara 2023 - 11:25 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel