Güneşli Mahallesi muhtar adayı Ata Dadak: “Hizmet için geliyorum”

Güneşli Mahallesi muhtar adayı Ata Dadak, yıllardır oturduğu Güneşli Mahallesi’nde eksiklikleri gidermek ve mahalle sakinlerine hizmet etmek için aday olduğunu söyledi

Güneşli Mahallesi muhtar adayı Ata Dadak, yıllardır oturduğu Güneşli Mahallesi’nde eksiklikleri gidermek ve mahalle sakinlerine hizmet etmek için aday olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarını sahada sürdüren muhtar adayı Ata Dadak, mahalle sakinleriyle bire bir görüşmeler yaparak sorunları yerinde tespit edip çözüm arayışı içerisinde olduğunu söyledi.

Hizmet kimliğiyle, her daim halkın sorunlarına duyarlı kalacağını ifade eden Güneşli Mahallesi muhtar adayı Ata Dadak, "Yıllardır oturduğum mahallemde gördüğüm birtakım eksiklikleri gidermek ve mahalle halkının sorunlarını çözüp, mahallemize hizmet edebilmek için siz değerli mahalle sakinlerinin desteği ile Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı oldum.  Güneşli mahallesinin sorunlarını yakından takip etmekteyim. Bu göreve layık gördüğünüz takdirde 24 saat mahalle halkının hizmetinde olacağım. Bu anlayışla Güneşli Mahallesi muhtarlığına talibim.  Klasik muhtar anlayışını değiştirmek, daha iyi koşullarda hizmet üretmek, Güneşli Mahallesi’nin hak ettiği hizmetleri alabilmesi için yerel yönetim ve idari birimlerle koordineli çalışmalar içerisinde sorunların kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturma amacı içerisinde görev yapmaya talibim. En önemlisi de insan odaklı bir hizmet anlayışıyla büyüdüğüm mahalleme vefa borcumu ödemek için adayım.  Yaşlı, yoksul, yetim, kimsesizlerin kimsesi olmak ve hakça bir hizmet üretmek için desteklerinizi bekliyorum” dedi.

17 Ara 2023 - 11:50 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel