Elbistan’ın en genç muhtar adayı Köprübaşı’nın yönetimine talip

Elbistan’ın en genç muhtar adayı Şaban Kahraman, Köprübaşı Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıkladı.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Mahallesinin her köşesine eşit hizmet sözü veren Kahraman, “Sorunları seyreden değil çözüm üreten muhtar olacağım” dedi.

Elbistan, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere hazırlanıyor. Hem merkezde hem de kırsalda muhtar adayları çalışmalarını sürdürüyor. Elbistan’da beyaz eşya servisi işleten Şaban Kahraman, kentin en genç muhtar adayı oldu. Köprübaşı Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu duyuran genç muhtar adayı Kahraman, gençlerin yönetimde yer alması gerektiğini söyledi.

25 yıl boyunca muhtarlık yapan dedesini örnek aldığını hatırlatan muhtar adayı Şaban Kahraman, “Yapılmayanı yapmak için geliyorum” ifadesini kullandı.

Doğup büyüdüğü Köprübaşı’nın sesi olacağını ve mazlumların yanında saf tutacağını vurgulayan Kahraman, “Mahallemizde birlik ve beraberliği pekiştirilerek Köprübaşı’nın her köşesine hizmet götürmek ana ilkem olacak. Ben değil biz anlayışıyla hareket edeceğim. Muhtarlığın hizmet etme sanatı olduğu bilinciyle ayrı gayrı gözetmeksizin kırmadan, karalamadan yapıcı bir şekilde görev yapacağım. Kimsenin kapısının önü toz, toprak ve çamur olmayacak. Sahipsiz mahalleme sahip çıkmaya geliyorum. Seyreden değil mahallesindeki sorunları yerinde çözüme kavuşturan bir muhtar olacağım” şeklinde konuştu.

Tüm mahalle halkının desteğine talip olduğunu ifade eden Köprübaşı Mahalle muhtar adayı Şaban Kahraman, “Her zaman yanınızda, içinizden bir evladınız bir kardeşiniz olarak kalacağım. Kıymetli mahalle halkımız beni bu zor sorumluluğu üstlenmeye hazırım. Tüm mahalle sakinlerimiz 0546 587 5141 numaralı telefondan bana ulaşabilir” dedi.

15 Ara 2023 - 17:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel