Ramazan Bulut, MHP’den belediye meclis üyesi aday adayı oldu

Elbistan Ziraat Odası personeli Ramazan Bulut, yerel seçimler çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Elbistan Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ramazan Bulut, MHP’den belediye meclis üyesi aday adayı oldu
Haber albümü için resme tıklayın

 

Bulut, aday gösterilmesi ve seçilmesi halinde Elbistan için var gücü ile çalışacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP), 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi belediye başkanlığı, il ve ilçe meclis üyeliği aday adaylığı başvuru süreci 13 Kasım Pazartesi günü başlamıştı. MHP Genel Merkezi tarafından belirlenen ve teşkilatlara da iletilen takvime göre aday adayları 13 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında aday olmak istedikleri görevler için başvuru yapabilecekti.

Elbistan’da da belediye meclis üyesi aday adaylığı başvuruları 15 Aralık Cuma günü itibariyle sona erdi. Elbistan Ziraat Odası personeli Ramazan Bulut da; 31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi aday adaylığı başvuru evraklarını parti yöneticilerine teslim etti.

Bulut, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden Elbistan Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayıyım. Şehrimizin yeniden imarı ve ihyası için yeni dönemde partim ve Elbistan için hizmet etmek benim için onur ve gurur kaynağı olacaktır. Seçilmem durumunda, depremin izlerini silerek Elbistan’ımızın tarihi ve kültürel mirasına uygun bir şekilde imarına katkıda bulunmak istiyorum. Allah, hakkımızda ne hayırlısı ise onu karşımıza çıkarsın” dedi.

 

15 Ara 2023 - 16:55 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel