Asena Hilal Özdemir, Kızılcaoba Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Emlak yönetimi mezunu , emlak danışmanı Asena Hilal Özdemir, Elbistan’ın merkez mahallelerinden Kızılcaoba’ya muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Özdemir, ‘yeni baştan yeni mahallemiz’ sloganıyla çıktığı bu yarışta tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.

Elbistan’da 10 yıldır emlak danışmanlığı yapan evli ve 2 çocuk annesi Asena Hilal Özdemir,31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Kızılcaoba Mahallesi’nin yönetimine talip oldu.

Muhtar adaylığını duyuran Özdemir, “İyi gözlem yapabilmek, 10 yıldır sürdüğüm mesleğimin Mesleğimin olmazsa olmazıdır. Bu özellikten yola çıkarak ikamet ettiğim Kızılcaoba’nın ihtiyaç ve sorunlarının farkındalığıyla bu göreve talip oldum” dedi.

6 Şubat’taki asrın felaketinden Kızılcaoba’nın da etkilendiğini belirten Özdemir, “Yaşadığımız deprem sonrasında birçok özelliğini kaybeden bir mahallemiz var. Mahallemizde yeni projelerle birlikte şu anda içinde bulunduğu sorunlar ve ihtiyaçlar için tüm sivil toplum kuruluşları, kurum ve kuruluşlar ve belediye ile irtibat halinde olup bunların giderilmesi için çalışacağım. Bundan dolayı ki; yeni baştan yeni mahallemiz diyerek bu göreve talibim. Saygıdeğer mahalle halkımızın önce güvenine sonra da oylarına talibim. Mahalle halkımız, 7 gün 24 saat açık olacak 0544 408 4707 numaralı telefondan bana ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.

13 Ara 2023 - 17:15 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel