İvme Yapı Grup güvenli ve konforlu yaşam alanları sunuyor

Merkezi İstanbul’da bulunan İvme Yapı Grup, 25 yıllık tecrübesi ile 6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinin ardından müşterilerinin istedikleri hafif çelik ev projelerini hayata geçirerek güvenli ve konforlu yaşam alanları sunuyor.

İvme Yapı Grup güvenli ve konforlu yaşam alanları sunuyor
İvme Yapı Grup güvenli ve konforlu yaşam alanları sunuyor
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Mimarlık ve mühendislik hizmetleri, çelik konstrüksiyon ve prefabrik yapılar, ahşap ve betonarme yapılar, yerinde dönüşüm hizmetleri, yapı güçlendirme, dış cephe sistemleri, tadilat ve dekorasyon işleri, mekanik tesisat ve gayri menkul alanlarında faaliyet gösteren İvme Yapı Grup, çeyrek asırlık tecrübeleri ile merkezleri İstanbul ve Malatya, Kahramanmaraş, Ayvalık’ın ardından yerinde dönüşüm projeleri ve çelik konstrüksiyon yapılarla Elbistan’da hizmet vermeye devam ediyor.

Çelik konstrüksiyon yapılarla güvenli ve konforlu alanlar sunduklarını belirten İvme Yapı Grup yetkilisi Ahmet Kaya, “Hafif çelik ev sistemleriyle sağlam, güvenli ve kaliteli evlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve öneriler sunuyoruz. Yapımını gerçekleştirdiğimiz evlerde kullanılan hafif çelikleri üretimden evde kullanım aşamasına kadar her aşamada inceliyoruz.  Birinci sınıf malzeme kullanarak kaliteden ödün vermeden yaptıkları depreme dayanıklı, uzun ömürlü, uygun fiyatlı çelik evleri 25 gün ile 45 güne kadar yapının büyüklüğüne bağlı olarak tamamlayarak teslim ediyoruz. Mimar, mühendis ve montaj ekibimizle hazırız ve hizmetinizdeyiz” dedi.

Firma yetkilisi Ahmet Kaya, 6 Şubat’taki asrın felaketi sonrasında hasar alan binaların güçlendirme işlemlerini çeyrek asra yaklaşan tecrübe ve uzman ekip kadrosu ile en yüksek dayanıklılıkta deprem güçlendirme hizmeti sağladıklarını söyledi.

Tadilat ve dekorasyon hizmeti de verdiklerini ifade eden İvme Yapı Grup yetkilisi Ahmet Kaya, “Deprem sebebiyle ya da zaman aşımından dolayı yenilenme ya da dekor edilmesi gerekli yapıların iç alanlarının tadilat ve dekor edilmesi esnasında çatlaklara epoksi uygulaması, yıkık alanların hafif ve mukavamet gücü kuvvetli yapı malzemeleri ile yenilenmesine dikkat edilmesi gerekir” dedi.

Kaya açıklamasının sonunda hasar görmüş yapıların dış cephelerinde meydana gelen hasarların yenilenmesi esnasında iş güvenliğine ve uygulama ekibinin profesyonelliğine dikkat edilmesi gerektiğini belirterek çeyrek asırlık tecrübeleri ile merkezleri İstanbul ve Malatya, Kahramanmaraş, Ayvalık’ın ardından Elbistan’da da hizmet verdiklerini söyledi.

İvme Yapı Grup yetkilisi Ahmet Kaya, verdiğimiz hizmetler, projelerimiz ve ruhsat başvuru işlemleri ile ilgili her türlü bilgi için vatandaşlarımız; 0531 087 08 68 veya 0538 411 50 39 numaralı telefonlardan ulaşabilirler. Yüz yüze görüşmek isteyen vatandaşlarımızı da Ceyhan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan ofisimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

10 Ara 2023 - 10:22 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel