Eğitim neferlerine başarı belgesi takdim edildi

Nurhak’ta görev yapan okul idarecileri ve öğretmenlere, özverili çalışmalarından dolayı Kaymakam Oray güven tarafından başarı belgesi takdim edildi.

Eğitim neferlerine başarı belgesi takdim edildi
Eğitim neferlerine başarı belgesi takdim edildi
Haber albümü için resme tıklayın

 

Nurhak Kaymakamı Oray Güven, ilçedeki okullarda görev yapan 40 idareci ve öğretmene, görevlerindeki başarılı çalışmaları dolayısıyla başarı belgesi verdi.

Nurhak İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt’ın da katıldığı belge takdimi töreninde konuşan Nurhak Kaymakamı Oray Güven, eğitim neferlerinin gelecek nesilleri en iyi şekilde yetiştirme adına önemli bir sorumluluk üstlendiklerine vurgu yaptı.

Öğretmenlerin ve idarecilerin sadece eğitimde değil ilçedeki birçok sosyal sorumluluk çalışmasında cansiperane şekilde yer aldığını belirten Kaymakam Güven, “Öğretmenlik; en kadim, en kutsal ve en saygın mesleklerden birisidir. İlçemizdeki öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin de bu mesleği hakkıyla yerine getirmek için verdikleri emekleri görüyoruz. Sadece okulda değil toplumun ihtiyaç duyduğu diğer alanlarda da ön planda duran öğretmenlerimizi, özverili çalışmalarınız sebebi ile sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte de en verimli ve güzel şekilde yerine görevlerinizi getireceğinize yürekten inanıyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt da; güzel düşünceleri ve nezaketinden dolayı meslektaşları adına Kaymakam Oray Güven’e teşekkür etti.

Program, başarı belgelerinin takdimi ile sona erdi.

 

03 Ara 2023 - 10:33 Kahramanmaraş/ Nurhak- Güncel