Elbistan Otomax yeni yerinde hizmette

Oto yıkama, detaylı temizlik, pasta-cila, seramik kaplama, motor temizliği ve boya koruma hizmeti veren Elbistan Otomax Araç Uygulama Merkezi, düzenlenen törenle yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Elbistan Otomax yeni yerinde hizmette
Elbistan Otomax yeni yerinde hizmette
+3
Haber albümü için resme tıklayın

6 Şubat’taki asrın felaketi, işletmenin bulunduğu binanın da yıkılmasına neden oldu. Elbistan Otomax, yenilenen yüzü ile Ceyhan Mahallesi Girne Caddesi eski Nehir Hastanesi civarında yeniden Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Ceyhan Mahallesi Girne Caddesi eski Nehir Hastanesi civarında yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Elbistan Otomax Araç Uygulama Merkezi’nin açılış törenine oda başkanları, belediye başkan aday adayları ve vatandaşlar katıldı.

Buharlı araç yıkama hizmetinin yanı sıra müşterilerine lisanslı olarak araçları dış etkenlerden koruyan seramik kaplama hizmeti de verdiklerini belirten işletme sahibi Sami Enes Bak, “Elbistan’da ilk ve tek lisanslı oto yıkama ve detaylı temizlik firmasıyız. İşyerimizde buharlı yıkama, detaylı temizlik, pasta cila hizmetleri, motor yıkama ve seramik kaplama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Araçlara uyguladığımız seramik kaplama çevresel etmenlere, ağaç reçinesi ve kuş pisliğine karşı koruma sağlar. Aracınızın ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlayarak, aracınızın ilk günkü parlaklılığını korumasını sağlar. İnce kılcal çiziklere karşı aracınızı korur. Su itme (hidrofobik) özelliği ile yağmurda sürüş konforunuzu artırır. Seramik kaplama aynı zamanda aracın boyasını güçlendirir. Aracınızın boya parlaklığını uzun süre korumasını sağlar. Bütün boyalı kaporta yüzeylere, farlara, camlara, jantlara, plastik aksamlara kolaylıkla uygulanabilir. Vatandaşlarımıza açılışımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan duanın ardından işyerinin açılış kurdelesini işletme sahibi Sami Enes Bak, davetlilerle birlikte kesti.

Açılışın ardından davetlilere ikramda bulunuldu.

02 Ara 2023 - 16:52 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel