Serkan Depo Gross’un Güneşli şubesi törenle açıldı

Elbistan’da, Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmet veren Serkan Depo Gross’un, çarşı merkezindeki ikinci şubesi, törenle açıldı.

Serkan Depo Gross’un Güneşli şubesi törenle açıldı
Serkan Depo Gross’un Güneşli şubesi törenle açıldı
+6
Haber albümü için resme tıklayın

Market reyonlarındaki yüzlerce üründe açılışa özel uygulanan indirimlerden faydalanmak isteyen vatandaşlar ise, Serkan Depo Gross’a büyük ilgi gösterdi.

Elbistan’da, Serkan AVM olarak adım attığı market ve gıda sektöründeki çeyrek asırlık tecrübesini ‘depo gross’ felsefesiyle birleştirerek ilk mağazasını Cumhuriyet Mahallesi Çeçenistan Caddesi’nde açan Serkan Depo Gross, şubeleşme yolunda hizmet alanını genişletti. Serkan Depo Gross’un, Güneşli Mahallesi Mevlana Caddesi üzerinde hizmet verecek çarşı şubesinin açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Açılış törenine, AK Parti Elbistan İlçe Başkan Vekili Burhanettin Önat, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, Elbistan Esnaflar ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, Elbistan Esnaflar ve Bakkallar Odası Başkanı Kemal Şahin, Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Tamirciler ve Demirciler Odası Başkanı Mehmet Mıhçı, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Serkan Depo Gross’un duaların ardından kurban ve kurdele kesimiyle yapıldı.

Mağazayı gezen katılımcılar, Serkan Depo Gross işletmecisi Serkan Cinal’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İşletmeci Serkan Cinal, “Böyle bir günde heyecanımıza ortak olan herkese teşekkür ediyorum. Depremde yıkılan marketimizin yerine ‘Bismillah’ diyerek 9 ay önce ilk mağazamızı açmıştık. Elbistanlı hemşerilerimiz ve bölge halkımızın desteği ile kısa süre içinde ikinci şubemizi açmanın gururu ve sevincini yaşıyoruz” dedi.

Serkan Depo Gross olarak Elbistan’da alışverişe yeni bir anlam katmayı hedeflediklerini belirten Cinal, “İlk mağazamızı açtıktan sonra büyük bir teveccühle karşılaştık. Hedef kitlemizi genişletmek ve şehrin tamamını ‘Depo Gross’ konsepti ve ayrıcalığı ile buluşturmayı, bu şehre ve hemşerilerimize borç olarak gördük. Çok şükür, bunu da çarşı şubemizle başardık. Bizim mağazalarımızda müşteri odaklı hizmet anlayışı ve indirimler belli dönemlerle sınırlı değil. Serkan Depo Gross’ta her zaman indirim var” ifadelerini kullandı.

Açılışa özel indirimlerinin de olduğunu hatırlatan Cinal, “Yüzlerce üründe kaçırılmayacak indirimler sunuyoruz. Efsane fırsatlarla mağazamızı açtık. Açılışımızla birlikte de yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Hemşerilerimizin bizlere duyduğu güven ve teveccühe layık olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Her şey kalkınan ve yeniden ayağa kalkan Elbistan için” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar da fiyatlardan ve indirimlerden memnun olduklarını belirterek yeni konseptli Serkan Depo Gross’ta alışverişin tadını çıkardı.

 

02 Ara 2023 - 16:29 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel