Elbistan polisinden öğrencilere çanta hediyesi

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde 5 okuldaki ihtiyaç sahibi öğrencilere çanta hediye edildi.

Elbistan polisinden öğrencilere çanta hediyesi
Elbistan polisinden öğrencilere çanta hediyesi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü, kentteki asayiş ve huzurun sağlanmasının yanında sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumun tüm kesimleriyle bağlarını güçlendiriyor. Projelerin en önemli hedef kitlesini ise çocuklar oluşturuyor. Bu çerçevede, ihtiyaç sahibi öğrenciler için anlamlı bir proje geliştirildi. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarından temin edilen çantalar, ilçe merkezindeki 5 okulda eğitim gören öğrencilere hediye edilmek üzere okul aile birliği başkanları ile okul idarecilerine teslim edildi.

Çanta dağıtım programına katılan Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, okul bahçesinde oynayan çocuklarla yakından ilgilendi. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Gürbüz, polisin her zaman yanlarında olduğunu söyledi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak, suç ve suçluyla mücadeleyle birlikte halkla iç içe olmaya özen gösterdiklerini ifade eden Gürbüz, “Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışmanın yanında halkımızla da her zaman omuz omuza olmuştur. Tüm kesimleri kucaklayan, toplumsal konularda da başta çocuklarımız olmak üzere birçok konuda sosyal sorumluluk projelerini önemseyen bir teşkilat olarak, ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmak istedik. Sivil toplum kuruluşlarından temin ettiğimiz çantaları, 5 okulumuzdaki öğrencilerimize teslim ettik. Güle güle kullansınlar” dedi.

Okullarda güvenli eğitim için her türlü tedbiri aldıklarının da altını çizen Gürbüz, “Çocuklarımızı her türlü tehlike karşı güvende tutmak için tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocukların güvenliği en büyük önceliğimiz” ifadelerini kullandı.

Okul idarecileri ve aile birliği başkanları da Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz ve personellerine teşekkür ettiler.

29 Kas 2023 - 20:41 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel