Emniyete yeni alınan araçlar kurban kesilerek göreve başladı

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne alınan 3 yeni araç, kurban kesilerek ve dualar okunarak hizmete başladı.

Emniyete yeni alınan araçlar kurban kesilerek göreve başladı
Emniyete yeni alınan araçlar kurban kesilerek göreve başladı
+5
Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde sıfır kilometre 3 yeni aracın teslim alınması için gerçekleştirilen törene, Elbistan Kaymakam Refiki Abdullah Melikoğlu, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, Elbistan Esnaflar ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Elbistan Müftülüğü Murakıbı Ahmet Çelik ve emniyet personeli katıldı.

Törende kurban kesilmesinin ardından dualar edilerek, alınan yeni araçların kazasız belasız hayırlı günlerde kullanılması temennisinde bulunuldu.

Yeni alınan araçlarla ilgili olarak değerlendirme yapan Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, Türk Polis Teşkilatı’nın her geçen gün kendisini yenilediğini belirtti.

Araçların, Elbistan’ın huzur ve emniyetine katkı sağlayacağını vurgulayan Gürbüz, “Devletimiz tarafından Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü'ne gönderilen araçlardan 3'ü, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin Gökduman tarafından Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsis edilmiştir. Bu araçlar Elbistan halkının hizmetinde kullanılacak. Tüm personellerimizle birlikte Elbistan’ın daha güvenli daha huzurlu bir şehir olması için görev yapıyoruz. Asayişten trafiğe, terörle mücadeleden, uyuşturucuyla mücadeleye kadar her alanda suç ve suçluyla mücadelede elimizi güçlendirmiş olduk. Ne kadar fazla araç ve donanıma sahip olursa o kadar fazla suç ve suçlunun üzerine gidebiliriz. Müdürlüğümüz bünyesine katılan bu araçlar da bu amaç doğrultusunda önemli bir katkı sunacak. Elbistan’ımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

28 Kas 2023 - 17:24 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel