Ramazan Arkalı, Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Güneşli Mahallesi için muhtar adaylığını açıklayan Ramazan Arkalı, hizmet elçisi olmak amacıyla yola çıktığını söyledi.

 

Arkalı, sorunları da çözümleri bilen ekiple mahallesinin yönetimine talip olduğunu belirterek, “Değişim için söz de kararda Güneşli’nin” dedi.

Ramazan Arkalı, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın en büyük ve merkezi konumundaki Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı oldu.

Muhtarlığı, hizmet elçisi olarak gördüğünü vurgulayan Arkalı, Güneşli’de dayanışma ve beraberliği hakim kılmayı amaçladığının altını çizdi.

Bahane değil çözümün adresi olacağına değinen Arkalı, şunları söyledi:

“Güneşli Mahallesi'nin bir evladı olarak, mahallemiz için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen ekibimle birlikte hizmet etmeye geliyoruz. Bu adımı atarken de hep ileriye ve Güneşli’nin güzel geleceğine bakıyoruz. Elbistan’ın kalbi olarak gördüğümüz Güneşli’yi, el ele omuz omuza vererek yeniden ayağa kaldırmaya talibiz. Acıda ve sevinçte kader birliği yaptığımız Güneşli’de çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız. Mahalle halkımızın destek ve teveccühüne mazhar olup da mührün bizlere teslim edilmesi halinde de mahalle halkımızın güvenini asla boşa çıkarmayacağız.”

26 Kas 2023 - 11:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel