Aday adayı Nevzat Polat: “Reklama değil hizmete talibim”

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Nevzat Polat, Elbistan’ı, her şeyin en mükemmeline kavuşturmak istediğini belirterek, “Reklama değil hizmete talibim” dedi.

Polat, Elbistan PTT Müdürlüğü’ndeki görevinden istifa ederek 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Elbistan Belediye Başkan Aday Adaylığını duyurdu.

Polat, resmi başvurusunu yaptıktan sonra sahanın nabzını tutmak ve aday adaylığı sürecinde görüş alışverişinde bulunmak için toplumun tüm kesimleri ile bir araya geliyor.

Polat, bu çerçevede Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette aday adaylığıyla ilgili değerlendirme yapan Nevzat Polat, Elbistan sevgisi ve sevdasını her şeyin üstünde tutuğunu söyledi.

15 yıllık yöneticilik tecrübesiyle Elbistan’ın yeniden inşa ve ihyası için sorumluluk almaya hazır olduğunu vurgulayan Polat, “Reklama değil hizmete talibiz. Şehrimizin tarihten gelen misyonunun bilinciyle hareket edip altyapıdan mimariye, eğitimden spora, kültürden turizm ve ekonomiye, sosyal yaşam alanlarına varıncaya kadar bir bütün olarak küllerinden doğup bölgenin lokomotifi olması için bu yola çıktık. İnanmak başarmanın önkoşuludur. Şehrimizin yarınları için hakkıyla yerine getireceğimize inandığımız bu zorlu ve kutsal göreve talip oldum” dedi.

Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazeteleri yönetim kurulu üyesi Ökkeş Saatçi de, Polat’a başarılar diledi.

25 Kas 2023 - 12:46 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel