Ömer Polat, Çoğulhan Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Çoğulhan Mahallesi’nde organik gübre sektöründe faaliyet gösteren şirketin yönetim kurulu başkanı olan iş insanı Ömer Polat, yerel seçimlerde mahallesinin yönetimine talip oldu.

Muhtar adaylığını açıklayan Polat, birlik ve beraberlik mesajı vererek, Çoğulhan’ı yeniden ayağa kaldırmak için mesai harcayacağını vurguladı.

Çoğulhan’da sahibi olduğu organik gübre fabrikası ile mahallesinin ekonomisine ve istihdamına ciddi katkı sağlayan 39 yaşındaki Ömer Polat, 31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Daha önceki dönemde belde belediyesi olan Çoğulhan’ın, termik santralden kaynaklı sorunlar başta olmak üzere birçok etken nedeniyle göç verdiğini hatırlatan Polat, “Çoğulhan’ı eski ihtişamlı günlerine kavuşturmak için bu yola çıktım” dedi.

Çoğulhan’da, birlik ve beraberliği güçlendirip; mahallenin çözüm bekleyen sorunlarını omuzlamak istediğini belirten muhtar adayı Polat, “Çoğulhan’ın her bir hanesine eşit ve adil hizmet etmek istiyorum. Sorunları öteleyen değil çözüm arayan ve zaman mevhumu göstermeksizin hizmet odaklı bir anlayışı mahalleme getirmek istiyorum. Muhtarlığın bir gönül işi olduğunun bilinciyle 4 ay sonra Çoğulhan için yeni bir başlangıcı gerçekleştirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Polat, son olarak, “Mahallemde hizmet bayrağına talibim. Çoğulhan halkının güvenini boşa çıkarmayacağımın bilinmesini isterim” şeklinde konuştu.

24 Kas 2023 - 13:14 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel