Aday adayı Zeynel Er, açık pazar esnafıyla bir araya geldi

AK Parti Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Zeynel Er, saha ziyaretleri çerçevesinde açık pazar esnaflarıyla bir araya geldi.

Aday adayı Zeynel Er, açık pazar esnafıyla bir araya geldi
Aday adayı Zeynel Er, açık pazar esnafıyla bir araya geldi
+3
Video için play'e tıklayın

Ziyarette, esnafların ve alışverişe gelen vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Er, yaptığı değerlendirmede; “Vakit Elbistan vakti. Aşk ile koşan yorulmaz” dedi.

Açık pazarda hem esnaflar hem de vatandaşlarla sohbet eden aday adayı Zeyner Er, çıktığı bu yolda omuzlarına yüklenen sorumluluğun farkında olduğunu söyledi.

Esnafların ve vatandaşlarla sohbet esnasında dile getirilen deprem sonrasındaki toparlanma sürecinin hızlanması konusuna değinen Er, “Bizim, doğu büyüdüğümüz, ekmeğini yediğimiz ve havasını soluduğumuz bu şehre borcumuz var. Memleketine yürekten bağlı olan insanların ayakta tuttuğu Elbistan’a eser bırakmak istiyoruz. Şehr-ül eminliğine talip olduğumuz Elbistan’ımızın hem bugününe, hem dününe, hem de yarınına sahip çıkmakla mükellefiz. Biz de bu ahdi gerçekleştirme arzusuyla bir nefer ve Elbistan’a hizmetkar olmak için sahadayız” ifadelerini kullandı.

31 Mart 2024’te yapılacak seçimlerin Elbistan için dönüm noktası olacağını vurgulayan Zeynel Er, “Bu önemli seçim öncesinde yılmadan, yorulmadan, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayana dek vatandaşlarımız ile kucaklaşmaya bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. Vakit, Elbistan vakti. Birlik ve beraberlik için her kesimden ve her görüşten olan hemşerilerimizle hemhal olmak, kendimizi anlatmak elbette çok önemli. Şahsıma gösterdikleri sıcak karşılama ve ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Bu teveccüh, azmimizi bir kat daha arttırdı. İnşallah bu süreçte şehrimizdeki tüm kesimlerle bir araya gelip gönüller kazanmaya gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

22 Kas 2023 - 16:51 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel