Mehmet Demir, Ovacık Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

İşadamı Mehmet Demir, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Ovacık’a muhtar adayı olduğunu duyurdu.

 

Demir, 4 mezrası bulunan Ovacık’ta birlik ve beraberliği güçlendirip; alt ve üstyapı çalışmaları ile de gönül bağlarını sağlamlaştırmanın gayretinde olacağını söyledi.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren işadamı Mehmet Demir, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın Ovacık Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Ovacık’ı, 4 mezrasıyla birlikte bir ve bütün olarak göreceğinin altını çizen 49 yaşındaki Demir, “Sorunlarını bizzat yaşayarak bildiğim ve her bir ferdiyle iç içe olduğum Ovacık’ta daha iyi bir gelecek inşa etmek amacıyla bu yola çıktım. Mahallemize, Ferhatpınarı, Sarsap, Erikli ve Üçkilise mezralarımıza çözüm odaklı bir muhtarlık anlayışını getirmek istiyorum. Gönül birliğimizi en üst seviyede tutup; başta ulaşım olmak üzere mahallemizin çözüm bekleyen sorunlarına çare bulmak en önemli vazifem olacak.  Ovacık’ın hizmet noktasında neye ihtiyacı varsa gönül işi olarak görüp 31 Mart 2024’te mahallemiz için yeni bir başlangıca imza atmak istiyorum” dedi.

Demir, “Mahalle halkımızın teveccüh göstermesi halinde gönül kapımız herkese açık olacak. Çıkmış olduğum bu yolda tüm mahalle halkımın desteğine talibim. Ovacık halkının güvenini boşa çıkarmayacağımın bilinmesini isterim” şeklinde konuştu.

21 Kas 2023 - 17:18 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel