Minik öğrencilere kırtasiye seti hediyesi

Ekinözü ilçesinde ara tatilin ardından yeniden ders zillerinin çalmasıyla birlikte öğrencilere Belediye Başkanı Bilal Eker tarafından kırtasiye seti hediye edildi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

 

Başkan Eker, Ekinözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç’la birlikte ara tatil sonrası sınıflarına dönen anaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Başkan Eker, yakından ilgilendiği minik öğrencilere defter, kalem, silgi, boya gibi eğitim malzemelerinin olduğu kırtasiye seti hediye etti.

Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker, tüm öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı diledi. İmkanları ölçüsünde eğitime desteklerini sürdürdüklerini belirten Başkan Eker, “Çocuklarımızın eğitim hayatına her zaman destek olacağız. Öğrencilerimize inancımız tamdır, onlar bizim aydınlık geleceğimizdir. Bu gün de çocuklarımızın eğitim hayatına katkı sunma adına güzel bir dokunuşta bulunduk. Anaokulu öğrencilerimizi, ara tatillerinin ardından hediyelerle karşılamak istedik. Çocuklar bizim her şeyimiz” dedi.

Başkan Eker, “Tüm öğrencilerimizi kucaklayarak eğitim hayatları boyunca yalnız olmadıklarını hissettirmek istiyoruz.  Okullara ve çocuklarımıza yapılan yatırım, geleceğe yapılan, sağlıklı nesiller yetiştirilmesine yapılan önemli bir yatırımdır. Bu bilinçle çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Ekinözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç da; desteklerinden dolayı Başkan Eker’e teşekkür etti.

21 Kas 2023 - 17:01 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel