Kayabaşı: “At izi iti izine karıştı”

Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sabahattin Kayabaşı, aday adaylığı yarışının hızlandığı yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Elbistan’daki aday adaylığı sürecini ‘at izi it izine karıştı’ deyimiyle yorumlayan Kayabaşı, seçmenlere de dikkatli olmaları çağrısı yaptı.

Başkan Kayabaşı, “Oy verirken memleketin ve gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğini makarna poşetine satmamalı” dedi.

Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sabahattin Kayabaşı, halkın asıl gündeminin seçim değil geçim derdi olduğuna değindi.

Sürece ilişkin sert eleştirilerde bulunan Kayabaşı, “Dikkat Elbistan! At izi it izine karıştı. Seçim yaklaşıyor garip şeyler oluyor. Satılan, sattığı gibi satan da satılıyor. Yerel seçimler geliyor ama ‘Halk yine seçim derdi geçim derdi’ diyor. Yıllardır memleketi sattı yediler diye bir birlerine hakaret edip hırsız yaftası vuranlar seçim yaklaşınca kol kola aynı safta yer alıyor. Aynı fotoğraf karesine girmekten hayâ dahi etmiyorlar. Elbistan hemşerilerimiz dikkat etmeli. Oy verirken memleketin ve gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğini makarna poşetine satmamalı” ifadelerini kullandı.

17 Kas 2023 - 17:38 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel