Ceren Kreş’te Elbistan için büyük yenilik

Ceren Çocuk Dünyası Kreş ve Gündüz Bakımevi, kurduğu atölye ve yetenek takip sistemi ile okul öncesi çocukların yeteneklerini keşfediyor.

Ceren Kreş’te Elbistan için büyük yenilik
Ceren Kreş’te Elbistan için büyük yenilik
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Ceren Çocuk Dünyası Kreş ve Gündüz Bakımevi, okul öncesi çocukların gelişim düzeylerine uygun beceri atölyeleri ve yetenek takip sistemi ile farklı gelişim alanlarında çocukları gözlemleyebileceği bir ortam oluşturdu.

Kurucu Müdür Hamdi Ceren, çocukların büyük bir ilgi, merak ve heyecanla yürüttükleri atölye çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ceren Çocuk Dünyası Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak modern eğitim öğretim modelleri ile öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürekli yenilenmeyi kendisine ilke edinen kurumumuz Elbistan'da bir ilke daha imza attı. 110 metrekare kapalı alana sahip içerisinde müzik-spor atölyesi, Montessori atölyesi, sanat atölyesi, satranç atölyesi ve yetenek takip sistemiyle yetenek keşfi yapabileceğimiz atölyeler kurarak, farklı gelişim alanlarında çocukları gözlemleyebileceğimiz bir ortam oluşturduk. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en özel yeteneklerini keşfedip yönlendirebilmek için modern eğitim öğretim modelleri ile gelişimlerine katkı sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca atölyemizde ebeveyn katılımlı oyun grupları yapacağız. Ebeveynler çocuklarının gelişimini yakından takip edebilecekler. Bilgi ve iletişim için 0 541 167 00 46 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz” dedi.

16 Kas 2023 - 16:24 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel