Elbistan Belediyesi araç filosunu yeniledi

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, belediyenin öz sermayesi ile aldıkları 15 aracı daha hizmet filosuna kattıklarını söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Gürbüz, yaklaşık 20 milyon liralık kaynak kullandıklarını belirterek, kendini yenileyen ve hizmet kalitesini artıran bir belediyecilik anlayışını sürdürdüklerini dile getirdi.

Başkan Gürbüz, şöyle konuştu:

“Gerek şehrimize gerek insanımıza daha hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek için araç filomuza 15 yeni araç daha ekledik. Yeni gücümüze güç kattık. 6 Şubat’ta şehrimizde yaşanan asrın felaketi sonrası hem yükümüzün hem hizmetlerimizin yoğunlaşacağını biliyorduk. Bu amaçla yaklaşık 20 milyon TL bir yatırım sağlayarak araç filomuzu genişlettik. Sürekli kendisini yenileyen ve hizmet kalitesini artıran bir belediyecilik anlayışından asla taviz vermiyoruz.”

Alınan hizmet araçlarına ilişkin de bilgi veren Başkan Gürbüz, “Yaptığımız yatırım ile 1 adet kazıcı-yükleyici, 3 adet silindir aracı, 3 adet kamyonet, 6 adet panelvan ve 2 adet binek aracı satın aldık. Bu araçlarımızdan 2 tanesi ise hibe şeklinde bize ulaştı. Araçlarımızın şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Rabbim kasasız belasız çalışmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

16 Kas 2023 - 13:16 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel