Turgay Öztürk, Battalgazi Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Turgay Öztürk, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın Battalgazi Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

 

5 yıl önce kıl payı kaybettiği muhtarlık yarışında ipi göğüslemek için mahalle halkının sağduyusuna güvendiğini belirten Öztürk, “Kazanan Battalgazi Mahallesi olacak” dedi.

Elbistan’ın en büyük mahallelerinden biri olan Battalgazi’yi birlik ve beraberlik içinde geleceğe hazırlamak için gecesini gündüze katacağını ifade eden Öztürk, “9 adayın yarıştığı 2019 seçimlerinde çok az bir farkla kaybetmiştim. 5 yıl sonra, tekrar mahalle halkımın karşısına çıkıyorum. Tek gayem; uzun yıllardır ikamet ettiğim, her bir ferdini ailemin bir üyesi olarak gördüğüm Battalgazi Mahallesi’ne daha iyi bir gelecek inşa etmek olacak. Mahallemizin öncelikli ihtiyaçlarından başlayarak buluşturmak istediğimiz projelerimiz var. İnşallah, 31 Mart 2024’ün, Battalgazi Mahallesi için yeni bir başlangıç olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Sorunların üzerine kararlılıkla gidip; çözüm odaklı bir yönetim anlayışından ödün vermeyeceğinin altını çizen Öztürk, “Muhtarlık, ancak gönülden yapılırsa gerçek anlamını bulur. Biz de gönül kapımızı herkese açık tutacağız. Sorunlara kalıcı ve kesin çözüm üretmenin çabası içinde olacağız. Çıkmış olduğum bu yolda tüm mahalle halkımın desteğine talibim. Battalgazi halkının güvenini boşa çıkarmayacağımın bilinmesini isterim” şeklinde konuştu.

16 Kas 2023 - 13:13 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel