Sefa Gross’tan sonbahar kampanyası

Elbistan’ın en büyük alış veriş merkezlerinden olan Sefa Gross, birçok üründe 14-27 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak indirim kampanyası düzenliyor.

Sefa Gross Satın Alma Müdürü Erol Gültekin, Sefa Gross’un tüm şubelerinde 27 Kasım tarihine kadar geçerli olacak kampanyada müşterilerine temizlik ürünlerin, kişisel bakım ürünlerine, gıdada, kahvaltılık ürünlere ve birbirinden şık kışlık terlik, panduflarda çok cazip fiyatlar sunacaklarını söyledi.

Elbistan’da 4 şube ile hizmet verdiklerini belirten Sefa Gross Satın Alma Müdürü Erol Gültekin, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu nedenle yeni kampanyalar düzenleyerek onlara en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Düzenlediğimiz kampanyalarla da yerli üretimi destekliyoruz. 14-27 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak sonbahar kampanyamız kapsamında temizlik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, gıda ürünlerinden kahvaltılık ürünlere kadar geniş bir yelpazede çok cazip fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca birbirinden şık kışlık terlik ve panduflarda da çok cazip indirimler yaptık. Ayrıca tüm mağazalarımızda 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanyamız daha olacak. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımızı Sefa Gross'un Elbistan'daki şubelerine bekliyoruz.”

14 Kas 2023 - 17:26 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel