Damaktadı Mangal yeni yerinde hizmette

Elbistan’da uzun yıllardır hizmet veren Damaktadı Mangal, yenilenen konsepti ile yeni erinde hizmet vermeye devam ediyor.

Damaktadı Mangal yeni yerinde hizmette
Damaktadı Mangal yeni yerinde hizmette
+3
Haber albümü için resme tıklayın

6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinde işletmenin bulunduğu binanın da ağır hasar almasına neden oldu. Damaktadı Mangal, Kızılcaoba Mahallesi Pınarbaşı Caddesi Saray Bosna Parkı karşısında bulunan yeni yerinde yeni konsepti ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

İşletme sahibi Bekir Şafak, yeni konseptleri ile Elbistan damak tadına ayrı bir boyut kazandırdıklarını ifade ederek, daha geniş ve nezih bir ortamda müşterilerini ağırlamanın keyfini yaşadıklarını söyledi

Farklı et menüleri ve yeni ambiyansı ile müşterilerinin damak zevkine hitap ettiklerini belirten Şafak, “Adana, beyti, kuşbaşı, kuzu şiş, pirzola, kaburga, külbastı, antrkot, kaburga, külbastı, mangal döner ve sac kavurma lezzetlerinin yanı sıra kendi yapımımız sucuk ızgara, kilo ile et ve Damaktadı Special aile paketimizle müşterilerimizin damak zevkine hitap ediyoruz. Yeni lezzetlerimizden olan Damaktadı Special’de Adana, kuşbaşı, tavuk kanat, tavuk şiş, kuzu ciğer, kuzu yürek, tavuk pirzola tavuk kanat ve tavuk şiş lezzetlerini bir arada sunuyoruz. Birbirinden leziz tatları bir arada bulunduran Damaktadı Special aile paketimizin fiyatı da 550 TL. Daha geniş ve ferah bir ortamda yeni yerimizde gece 22:00’ye kadar müşterilerimize hizmet veriyoruz. Rezervasyon için 415 60 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz” dedi.

14 Kas 2023 - 17:21 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel