Ata Dadak, Güneşli Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Ata Dadak, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Güneşli Mahallesi muhtarlığı için aday olduğunu açıkladı.

Güneşli Mahallesi'ne muhtar adayı olduğunu açıklayan Ata Dadak, mahalle sakinlerine hizmet etmek için aday olduğunu belirtti.

Elbistan’ın merkez mahallelerinden Güneşli Mahallesine muhtar adayı olan Dadak, yaptığı açıklamada, “Mahalle sakinlerinin gönüllü katılımıyla ortak ihtiyaçları belirlemek, yaşam kalitesini geliştirmek, belediye ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilişkilerini yürütmek,mahalle il ilgili konularda görüş bildirmek, diğer kurumlarla iş birliği yapmak ve kanunlarla verilen diğer görevleri yapmakla yükümlüdür.Biz de buna dayanarak mahallemiz için bize düşen görevleriyapmak ve bu esnada bir köprü görevi yapmak, ulaşılmayan yerlere ulaşmak, gerekli kurum ve kuruluşlarla görüşüp, mahallemizin ne ihtiyacı varsa mahalle halkı için karşılamak, Güneşli Mahallesini daha yaşanılır bir hale getirmek için adayım. 42 yaşındayım. Uzun yıllar gazete ve matbaa sektöründe görev yaptım, halen matbaada görev yapmaktayım.Güneş’li günler görmek dileğiyle…” diye konuştu.

12 Kas 2023 - 16:58 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel