Battalgazi’ye genç ve dinamik muhtar adayı

Elbistan’ın merkez mahallelerinden olan Battalgazi Mahallesi’nin muhtarlığına talip olan 33 yaşındaki Kasım Meşe, bu kadar adaylığını açıklayanlar arasındaki en genç muhtar adayı oldu.

Genç ve dinamik muhtar adayı Kasım Meşe, mahallesindeki eksikleri tamamlamak için yola çıktığını belirterek, “Her zaman mahallemin ve mahallelimin yanında omuz omuza olacağım” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Elbistan’ın en büyük mahallelerinden bir olan Battalgazi Mahallesi için muhtar adaylığını açıklayan 33 yaşındaki Kasım Meşe, eşit hizmet sözü verdi.

Battalgazi’yi güler yüz ve hizmette eşitlik prensibi ile geleceğe hazırlamak istediğini dile getiren Meşe, “Her zaman ve her yerde mahallemin arkasında; mahalle halkımın da 7’den 70’e yanında olacağım. Gençliğimin ve dinamikliğimin verdiği heyecan ve şevkle ayrım yapmadan her bir mahallelinin derdini kendi derdim kabul edip Battalgazi’de eksikleri tamamlaya talibim” dedi.

Geri dönüşüm sektöründe firma işlettiğini ifade eden Meşe, “Birlik ve beraberlik içinde mahallemizi daha yaşanılır bir geleceğe hazırlamak acımızı da sevincimizi de paylaşmak için bu yola çıktık. Gönülden ve severek yapacağım bu görevi layıkıyla yerine getireceğime olan inancım tamdır. bu yolda tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Battalgazi’de yeni bir sayfa açmak için görevimin zorlukları karşısında yılmadan çalışacağım. Tüm mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum. Mahalle halkımız 0541 300 3974 numaralı telefondan bana her zaman ulaşabilir” ifadelerini kullandı.

11 Kas 2023 - 15:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel