Meba İç Giyim yeni yerinde hizmette

Elbistan’da iç giyim sektöründe faaliyet gösteren Meba İç Giyim Mağazası, deprem nedeniyle adres değişikliğine giderek yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Meba İç Giyim yeni yerinde hizmette
Meba İç Giyim yeni yerinde hizmette
+1
Haber albümü için resme tıklayın

2011 yılından beri Ahmet Karacabey Caddesi’nde hizmet veren Meba İç Giyim, asrın felaketinin ardından Güneşli Mahallesi Vakıfbank arkası Ebilli Sokak Gül Büfe karşısında hizmet vermeye devam ediyor.

İşletme sahibi Mecnun Yücel, bay, bayan ve çocuk iç giyimde geniş bir ürün yelpazesi ile yeni yerlerinde hizmet vermeye devam ettiklerini belirterek, “Elbistan’da 2011 yılından hizmet veriyoruz. 6 Şubat’ta yaşadığımız felakette mağazamız hasar gördü. Yeniden yapılanma sürecimizi tamamlayarak mağazamızı açmış bulunuyoruz. Yeni yerimizde de müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bay, bayan ve çocuk iç giyimin yanı sıra eşofman, pijama, pantolon, sweat ve tişört çeşitleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizi Güneşli Mahallesi Vakıfbank arkası Ebilli Sokak Gül Büfe karşısında bulunan iş yerimize bekliyoruz” dedi.

11 Kas 2023 - 15:35 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel