Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, yeni lezzetleri ile yeni yerinde

Elbistan’da uzun yıllardır hizmet veren Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, yeni yerinde yenilenen menüsü ile hizmet vermeye devam ediyor.

Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, yeni lezzetleri ile yeni yerinde
Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, yeni lezzetleri ile yeni yerinde
+4
Haber albümü için resme tıklayın

6 Şubat’taki asrın felaketi, işletmenin bulunduğu binanın da ağır hasar almasına neden oldu. Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, depremin ardından Ceyhan Mahallesi Ulu Camii Caddesi üzerinde eski işyerinin 50 metre ilerisinde yeni lezzetlerle müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Gece saat 22.00’ye kadar hizmet veren Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, birbirinden leziz ızgara çeşitlerinin yanı sıra her gün 3 çeşit sulu yemek ve kahvaltı hizmeti vermeye devam ediyor.

İşletmeciliğini Hakkı Aksu (Hakkı Usta) ve Serhat Yıldırım’ın yaptığı Mangal Tadı Çöp Şiş Restaurant, farklı et menüleri ve yeni ambiyansı ile müşterilerinin damak zevkine hitap ediyor.

İşletme sahipleri Hakkı Usta ve Serhat Yıldırım, birbirinden leziz kebap ve ızgara çeşitlerinin yanında; kahvaltı ve 3 çeşit sulu yemek hizmeti verdiklerini belirterek, Adana, kuşbaşı, ciğer, çöp şiş, tavuk kanat, tavuk şiş, tavuk pirzola çeşitlerimizin yanına, biftek, Gaziantep'in damak çatlatan lezzeti olan küşleme, beyti ve beyti sarma çeşitlerini de menümüze ekledik. İşyerimizde her gün 3 çeşit sulu yemeğimiz de mevcut. Izgara çeşitlerimizden farklı olarak sabah kahvaltısı ile hizmet veriyoruz. Kebap çeşitleri, küşleme, biftek, beyti, beyti sarma, ciğer şiş, çöp şiş ve tavuk çeşitlerimizden oluşan zengin bir menüyle hem damaklara hitap etmek istiyoruz. Güler yüzlü personellerimiz, meze ikramlarımız ile yeni yerimizde müşterilerimize hizmet vermeyi devam ediyoruz” dediler.

Gece saat 22.00’ye kadar hizmet verdiklerini belirten işletme sahipleri, “Lokantamız gece saat 22.00’ye kadar açıktır. Pazar günleri de açık olan işletmemizde ev ve işyerlerine de servis yapmaktayız. Sipariş ya da rezervasyon için 0 344 413 53 50- 0 541 454 43 33 ve 0 541 573 71 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz” şeklinde konuştular.

10 Kas 2023 - 17:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel