Zati Toraman, Bahçelievler Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Elbistan’da uzun süredir esnaflık yapan Zati Toraman, doğup büyüdüğü Bahçelievler Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Büyütmek için resme tıklayın

Toraman, mahalle halkının desteğini beklediğini belirterek, “35 yıldır aynı sokağında yaşadığım Bahçelievler’i en güzel şekilde yönetmenin gayreti içinde olacağım” dedi.

31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın merkez mahallelerinden Bahçelievler Mahallesi’nin yönetimine talip olduğunu açıklayan esnaf Zati Toraman, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bahçelievler Mahallesi’nin bir ferdi olarak 35 yıldır Soylu Sokak No:1’de yaşadığını ifade eden Toraman, “Mahallemde hizmet bayrağını devralmaya talip oldum. Bahçelievler’in her ne sorunu varsa bizzat yaşayan ve iç içe olan birisi olarak yüklenmeyi istediğim bu görevin tüm zorluklarının da farkındayım. Mahallemizin geleceğe hazırlanmasında en çok önem vereceğimiz şey birlik ve beraberlik olacak. Bunu sağlamak için de öncelikle muhtarlığın bir gönül işi olduğunu kabullenmekten geçiyor. Biz gönül kırmak için değil gönül kazanmak için bu yarışa çıktık” diye konuştu.

Mahalle halkının teveccüh göstermesi halinde görevi boyunca ‘önce mahallem’ düsturu ile hareket edeceğinin altını çizen Toraman, “Mahallemin menfaati neyi gerektiriyorsa benim önceliğim de o olacak. Her ne şekilde olursa olsun hiç kimseyi diğerinden üstün tutmadan, ayrıcalık gözetmeden insana değer veren bir anlayışı mahallemize kazandırmak istiyoruz. Acıyı da sevinci de birlikte yaşayıp omuz omuza halkının yanında olan bir muhtar ve yönetimi Bahçelievler’le buluşturacağız. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum. Tüm mahalle halkımız 0 543 547 1301 numaralı telefondan bana istedikleri her zaman ulaşabilir” şeklinde konuştu.

09 Kas 2023 - 15:29 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel