Arap Pıçak, Kışla Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Uzun yıllar Elbistan Belediyesi’nde görev yapan Arap Pıçak, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Kışla için muhtar adaylığını açıkladı.

Arap Pıçak, Kışla Mahallesi’ne muhtar adayı oldu
Haber albümü için resme tıklayın

Huzur ve güven vurgusu yapan Kışla Mahallesi muhtar adayı Arap Pıçak, “Tüm mahalle halkımın derdini kendi derdim bileceğim” dedi.

31 Mart 2024’de yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Kışla’ya muhtar adayı olduğunu duyuran Arap Pıçak, “25 yıldır Elbistan Belediyesi’nde görev yapıyorum. İnşallah, mahallemde hizmet bayrağına talibim. Bugüne kadar gerek belediyedeki görev süremde gerekse de günlük yaşantımda yaptığım her şeyde özveriyle hareket ettim. Mahalle halkımızın teveccühü de şahsım ve ekibimden yana olursa muhtarlığı da gönül işi kabul ederek yapacağımın sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

Sorunları büyütmenin değil çözümleri gerçekleştirmenin çabası içinde olacağının altını çizen Pıçak, şöyle devam etti:

“Muhtarlık görevinin, ne derece önemli bir sorumluluğu gerektirdiğini bilen birisi olarak yıllardır çözüm bekleyen sorunlarımızın çözümünde mahallemin sesi olacağımın bilinmesini istiyorum. Kışla Mahallesi, konumu itibariyle birçok farklı problemle yüz yüze kalan bir mahalle. Bu problemlere de neşter vurabilmenin yolu tüm mahalle halkının güç birliği yapmasından geçiyor. Biz de birlik ve beraberlik içinde mahallemizi daha yaşanılır bir geleceğe hazırlamak acımızı da sevincimizi de paylaşmak için bu yola çıktık. Adaylığımızı açıklayarak ilk adımı attığımız bu yolda tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Kışla’da yeni bir sayfa açmak için görevimin zorlukları karşısında yılmadan çalışacağım. Allah utandırmasın.”

03 Kas 2023 - 16:38 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel