Alembey Mahallesi’nin ilk muhtar adayı Burhan Demir oldu

Burhan Demir, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden olan Alembey için muhtar adayı olduğunu, “Huzur, barış ve hizmet için hep birlikte el ele’ sloganıyla adaylığını açıkladı.

Adaylık açıklamasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Burhan Demir, “Kazanan Alembey olacak’ diye konuştu.

31 Mart 2024’de yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Alembey’e muhtar adayı olduğunu duyuran Burhan Demir, “Mahallemiz için daha iyi bir gelecek inşa etme amacıyla bu yola baş koştuk. Bu mahallenin her bir ferdinin görüş ve düşüncesine saygı duyan ve her sese kulak veren bir yönetim hedefimiz var. Mahallemizin öncelikli ihtiyaçlarından başlayarak kazandıracağımız tüm hizmetlerle gelecek için Alembey’e hoş bir seda bırakmak istiyorum” dedi.

Sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışacaklarının altını çizen muhtar adayı Demir, “Muhtarlık makamı, mahallenin derdiyle dertlenmeyi gerektirir. Elbette ki sorunlar ve ihtiyaçlar vardır. Önemli olan bu sorunlara kalıcı ve kesin çözüm üretmenin çabası içinde olmaktır. Bunun yolu da mahalleyi iyi tanımaktan ve ilgili kurumlarla iyi bir diyalog kurmaktan geçer. Ben de ekibimle birlikte Alembey’i bir ve bütün olarak kabul edip mahallemizin huzur ve barışın gölgesinde geleceğe en güzel şekilde hazırlanması için çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Alembey’i örnek bir mahalleye dönüştürmek için herkesin desteğini beklediğini vurgulayan Demir, “Çıktığım bu yolda tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Alembey’in güvenini boşa çıkarmayacak ve talip olduğum bu görevin zorluklarından asla yılmayacağım. Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

31 Eki 2023 - 17:07 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel