Sebati Bilir, Tepebaşı Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

Elbistan’ın merkez mahallelerinden olan Tepebaşı Mahallesi’nin muhtarlık yarışına Sebati Bilir de katıldı. Bilir, “Acıda ve sevinçte kader birliği yaptığım Tepebaşı Mahallesi’nin sesi olacağım” dedi.

 

Uzun yıllardır sanayi sitesinde esnaflık yapan 60 yaşındaki Sebati Bilir, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde doğup büyüdüğü Tepebaşı Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

10 yıldır ihtiyar heyetinde yer alması nedeniyle Tepebaşı’nın çözüm bekleyen sorunlarını da yakından bildiğini belirten Bilir, “Mahalle halkımız teveccüh gösterirse bizzat içerisinde yaşayarak gördüğümüz sıkıntılara çözümü de biz bulacağız” diye konuştu.

Tepebaşı’nı, bir uçtan diğer uca kadar güzelleştirecek ve çehresini değiştirecek kalıcı projelere öncülük edeceğinin altını çizen Bilir, “60 yılımın geçtiği Tepebaşı’nı en iyi tanıyanlardan birisi olarak acıda ve sevinçte yanlarında olduğum halkımız için gecemi gündüzüme katacağım. Tüm Tepebaşı’nı, hiçbir şekilde ayrım gözetmeden ailemin gibi görüp her bir ferdinin derdine merhem olmak için çalışacağım. Tepebaşı’nın kaderini değiştirmek için bir muhtar olarak görevim neyi yapmamı gerektiriyorsa her platformda mahallemin sesi olacağım. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz zaman çözülemeyecek sorunumuzun olmadığına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Tüm mahalle halkının desteğini beklediğini vurgulayan Bilir, “Huzurun, sevginin ve hoşgörünün hakim olduğu bir Tepebaşı için çıktığım bu yolda tüm mahalle halkının desteğini bekliyorum. Mahallesinin her bir sokağını ve caddesini tanıyan, Tepebaşı’nın geleceği için çalışacak ekibimizle birlikte omuzlanmaya talip olduğumuz bu görevin ne zorluğunun da bilincindeyiz. Bu yolda şahsıma ve ekibime duyulan güveni boşa çıkarmayacağımın bilinmesini istiyorum. Tüm mahalle halkı bana 0545 626 31 01 numaralı telefonumla ulaşabilir” şeklinde konuştu.

30 Eki 2023 - 20:08 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel