Cahit Arslan, Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adayı oldu

EÜAŞ emeklisi Cahit Arslan, uzun yıllardır ikamet ettiği Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Seçmen sayısı bakımından Elbistan’ın en yoğun ve büyük mahalleleri arasında ilk sıralarda yer alan Yeşilyurt için yenilik ve değişim parolası ile yola çıktığını belirten Cahit Arslan, “Mahallemde yeni bir başlangıcın zamanı geldi” dedi.

Cahit Arslan, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde 30 yıldır ikamet ettiği Yeşilyurt Mahallesi’ne muhtar adayı olduğunu söyledi.

Arslan, “Elbistan’ımızın en büyük mahallesi olan Yeşilyurt’a hak ettiği hizmeti vermek için yola çıkıyorum. 30 yıldır ikamet ettiğim mahallemde muhtarlık görevinin şahsıma verilmesi halinde gönlüne dokunmadığımız, elini sıkmadığımız tek bir kimse bile olmayacak. 31 Mart 2024’ün, Yeşilyurt için yeni bir başlangıç olacağına inanıyorum. Vatandaşlarımızın her zaman ve her yerde ulaşabileceği bir muhtar olacağım.

Yeşilyurt’un kaybedecek zamanı yok. İnşallah mahallemizle ilgili hayallerimizi ve projelerimizi el ele vererek hayata geçireceğiz. Muhtarlık görevine seçilmem halinde bizzat içerisinde yaşayarak gördüğümüz sorunlarımızı bir bir çözüme kavuşturacağız. Mahallesini tanıyan, Yeşilyurt’a kendini adayan ekibimizle birlikte adımını attığımız yolun sorumluluk ve bilincindeyiz. Bu bilinç ve sorumlulukla, tüm amacımız mahallemizi çok daha gelişmiş ve sorunları çözülmüş bir mahalle haline getirmek. Mahallemizdeki tüm eksiklikleri ilgili kurumlar ile koordinasyon içerisinde çalışarak gidereceğiz. Bu yönde tüm mahalle halkımızdan destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.

28 Eki 2023 - 17:12 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel