Vizyon İletişim’den Cumhuriyet’in 100.yılına özel kampanya

Elbistan Vizyon İletişim, Cumhuriyetin 100.yıl dönümüne özel olarak tüm cep telefonu aksesuarlarında yüzde 50 indirim kampanyası başlattı.

Büyütmek için resme tıklayın

28-29 Ekim olmak üzere 2 gün sürecek kampanyayla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Elbistan Vizyon İletişim sahibi Ergün Taşolar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100.yılını kutluyor olmanın büyük sevinci ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Elbistanlıların, yıllardır duyduğu güven ve teveccühü ile Türkiye şampiyonlukları elde ettiklerini hatırlatan Taşolar, “Elbistan Vizyon İletişim olarak Türkiye’nin lider GSM markalarından biri olan Turkcell’in düzenlediği yarışmalarda Elbistan halkımızın destekleri ile şampiyonluklar kazandık. Halkımızın bu teveccühüne layık olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılı dolayısıyla tüm cep telefonu aksesuarlarında yüzde 50 indirimli satış kampanyası başlattık. Kampanyamız, 28-29 Ekim tarihlerinde geçerli olacak” dedi.

Cumhuriyetin 100.yılına özel kampanya ile Türkiye’de bir ilke imza attıklarını vurgulayan Taşolar, “Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimiz, 100 yaşına girdi. İnşallah da ilelebet payidar olacak. Cumhuriyeti bizlere armağan eden ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

27 Eki 2023 - 17:11 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel