Cumhuriyetin 100.yılı kutlamalarına özel 4 farklı spor turnuvası

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100.yılı etkinlikleri çerçevesinde 4 farklı spor dalında turnuva düzenlenecek.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Türkan, 100.yıl Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri dolayısıyla, stranç, dart, sokak basketbolu ve badminton turnuvası düzenleyeceklerini söyledi.

Türkan, etkinliklerin badminton turnuvası ile başlayacağını belirtti. Turnuvanın 25 Ekim Çarşamba günü saat 14.30’da başlayacağını dile getiren Türkan, başvuruların Elbistan Gençlik Merkezi ile Elbistan Spor Salonu’na yapılabileceğini söyledi.

Sokak basketbolu turnuvasının ise Elbistan Gençlik Merkezi’nde 26 Ekim’de gerçekleştirileceğinin bilgisini veren Türkan, 26 Ekim saat 15.00’te start alacak turnuvaya başvuruların da Elbistan Gençlik Merkezi ile Elbistan Spor Salonu’nda alındığını ifade etti.

Dart turnuvasının tarihinin de 27 Ekim Cuma günü olduğunu anımsatan Türkan, satranç turnuvası ile kapanış yapılacağını bildirdi.

Türkan, “28-29 Ekim tarihleri arasındaki turnuva 4 farklı kategoride gerçekleştirilecek. Sporcular, 8 yaş altı, 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı ile açık kategoride mücadele edecek. Turnuva, Elbistan Spor Salonu’nda yapılacak. Turnuva hakkında bilgi almak isteyenler 0544 450 8592 numaralı telefonla irtibat kurabilecek. Turnuvaya başvurular ise, www.kahramanmaras.tsf.org.tr adresinden yapılacak. Turnuvalarımıza katılacak tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diyoruz” ifadelerini kullandı.

24 Eki 2023 - 15:32 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel