ATASAY Altın ve Pırlanta Çadırında son günler

Atasay imzasını taşıyan pek çok ürüne maliyetine fiyatlarla sahip olma fırsatı sunan Atasay Altın ve Pırlanta Çadırında satışlarda son günler öncesinde yoğunluk yaşanıyor.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kuyumcular Çarşısı’nda Atasay Altın mağazasında yüzlerce ürünün büyük indirimlerle müşterilerine sunulduğu 24 Ekim’de sona erecek olan Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Altın ve Pırlanta Çadırı ile yüzlerce ürünü şölen havasında inanılmaz fiyatlarla müşterilerine sunduklarını belirten Elbistan Atasay Kuyumculuk İşletme Sorumlusu Mehmet Kıvanç, programın süreci hakkında şu bilgilendirmelerde bulundu:

“Altının fiyatının yüksek olduğu bu günlerde fiyat artışından etkilenmeden altın ve pırlanta almak için bu son günleri kaçırmayın. Bütün altın ürünlerinde yarı yarıya yakın indirim var bu şekilde yüzlerce üründe indirim var.

Baharda nişan yapacaklar ya da yaza düğün yapacaklar bu büyük kampanyadan yararlanmak için şimdiden alacakları ürünleri alıyorlar. Bu durumu mutlulukla gözlüyoruz. Altının fiyatının yüksek olduğu bu günlerde fiyat artışından etkilenmeden altın ve pırlanta almak için bu son günleri kaçırmayın.

Halkımızın ve müşterilerimizin her yıl olduğu gibi yine yoğun ve samimi talebi ile karşılaştık. Altın Günlerinde son günlere girdik 24 Ekim Salı günü dahil bu organizasyonu Elbistan halkına sunmaya devam edeceğiz.”

22 Eki 2023 - 12:18 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel