Emniyet Müdürü Gürbüz, Bahçeşehir Koleji’nde kariyer günlerine katıldı

Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsü’nün 2023-2024 eğitim-öğretim yılında Karem Master6 ders kapsamında düzenlediği “Meslek Uzmanları ile Kariyer Söyleşileri” programında Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz öğrencilerle bir araya geldi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

“Meslek Uzmanları ile Kariyer Söyleşileri” programı kapsamında düzenlenen kariyer günleri etkinliği, öğrencilerin meslek seçimlerine önemli derecede rehberlik ediyor.

“Kariyer Günleri”nde öğrenciler ile bir araya gelerek, öğrencilere tavsiyelerde bulunan Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz,  “Elbistan halkına hizmet etmekten son derece memnunum. Özellikle öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim faaliyetlerini yapabilmeleri için 24 saat esasına dayalı bir çalışma yapıyoruz” dedi.

Söyleşide öğrenim hayatı, bu süreçte karşılaştıkları zorlukları anlatan Gürbüz, polislik mesleğine geçiş aşamalarında neler yaptığını ve kendisine hedefler belirleyerek yol aldığını ve bu meslekte bulunmanın gururlu onuru yaşadığını öğrencilere söyledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşinin sonunda Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, öğrencilerin sorularını cevapladı.

Söyleşinin ardından Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüs Müdürü Özcan Gökce, “Katılımlarından dolayı zaman ayırarak okulumuz öğrencilerine bilgi ve tecrübelerini aktaran Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz’e, teşekkür ediyorum” dedi.

Program, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz’ün günün anısına öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.

20 Eki 2023 - 17:06 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel