Bahçeşehir Koleji’nin kariyer günlerindeki konuğu Başsavcı Sarı oldu

Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsü’nün 2023-2024 eğitim-öğretim yılında Karem Master6 ders kapsamında düzenlediği “Meslek Uzmanları ile Kariyer Söyleşileri” programının konuğu Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Sarı oldu.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Öğrencilerin, kariyer yolculuğu alanında uzman kişilerin bilgi, tecrübe ve önerilerinden yararlanmaları amacıyla düzenlenen “Meslek Uzmanları ile Kariyer Söyleşileri” programında öğrencilerle bir araya gelen Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Sarı, bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Kariyer planlaması yapan gençlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Sarı, deneyim ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşinin sonunda Elbistan Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Sarı, öğrencilerin sorduğu soruları cevapladı.

Söyleşinin sonunda söz alan Kampüs Müdürü Özcan Gökce ise, programı öğrencilerinin motivasyonlarını arttırmak, sınav sürecini olumlu yönetmiş ve hedeflerine ulaşmış kişilerle öğrencileri buluşturmak amacıyla düzenlediklerini belirterek, “Çocuklarımız adına keyifli bir söyleşi oldu. Kariyer günleri kapsamında düzenlediğimiz etkinliğimize katılarak deneyimleri ve tavsiyeleri öğrencilere yeni ufuklar açan Elbistan Cumhuriyet Başsavcımız Sayın İsmail Sarı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

18 Eki 2023 - 16:54 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel