Hanımeli Mobilya hizmete açıldı

Hanımeli Mobilya mağazası düzenlenen mütevazı bir törenle Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye başladı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da yıllarca spot eşya sektöründe hizmet veren Hanımeli Spot mağazası sahibi Nurcan Yılmaz’ın işletmeciliğini yaptığı Hanımeli Mobilya, Köprübaşı Mahallesi Gariplik Caddesi Gazipaşa İlkokul yanında düzenlenen törenle açıldı.

Elbistan’da mobilya sektöründe işyeri açan ilk kadın olduğunu ifade eden Hanımeli Mobilya mağazası sahibi Yılmaz, “Elbistan’da daha önce Hanımeli Spot mağazası olarak hizmet veriyorduk. Müşterilerimizin göstermiş oldukları ilgi ile mobilya mağazamızı açmaya karar verdik. Mağazamızda çocuk odası, yatak odası, oturma grupları, mutfak masa ve sandalye çeşitleri ile mobilyaya dair ne varsa her şeyi bulabilecekler. Yenilikçi tasarımlar mobilya çeşitlerimiz, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Şık, kullanışlı, kaliteli, kombin olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız alternatiflerle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Diamond yatak döşeği bölge bayiliğini aldıklarını belirten Yılmaz, “Birbirinden şık mobilyaların satışının yanı sıra Diamond yatak döşeği bölge bayiliğini da alarak ürün yelpazemizi genişlettik. Elbistan’da mobilya ve spot mağazası bir arada olan ilk işletmeyiz. Mağazamızda eskiyi getir yeni götür kampanyamız mevcut. Geniş ürün yelpazesiyle her zevke ve tarza uygun mobilyaları; ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeden mağazamızdan alabilirsiniz. Mağazamızı ziyaret etmeden mobilya alışverişinize karar vermeyin. Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

12 Eki 2023 - 16:41 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel