Yalçın Petrol hizmet ağını genişletti

Elbistan’da hizmet veren Yalçın Petrol, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde açtığı 2. şubesi ile hizmet ağını genişletti.

Yalçın Petrol hizmet ağını genişletti
Yalçın Petrol hizmet ağını genişletti
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Güneşli Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunu devralan Yalçın Petrol,  ‘kaliteli ve güler yüzlü hizmet’ sloganı ile Elbistan ve bölge halkına sunmaya devam edecek.

Elbistan’da 2. Şubelerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten işletme sahipleri Bektaş Yalçın ve Ahmet Yalçın, Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

İşletme sahipleri Bektaş Yalçın ve Ahmet Yalçın, “Hemşerilerimizin en iyisine layık olduğu düşüncesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla 2. şubemizi açmış bulunmaktayız. İstasyon ağımızı genişletmenin yanında, aynı zamanda istasyonlarımızdaki fiziki koşulları ve hizmet kalitemizi de arttırıyoruz. Temiz ve kaliteli akaryakıt, samimi ve güler yüzlü hizmet anlayışından ödün vermeden Elbistan’da 2 şubemizle Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye devam edeceğiz. Akaryakıt istasyonumuzda, müşterilerimizin 24 saat boyunca tüm alışverişlerini yapabildikleri, misafirlerimizin ihtiyaçlarını gözeten yeni market konsepti doğrultusunda yepyeni ve taptaze lezzetleri ile geniş ürün yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca oto yıkama hizmeti ile istasyonumuzda aracının temizliği ile bizzat ilgilenmek isteyen müşterilerimiz self servis yıkama alanından faydalanabilirler. Yüzde yüz yerli sermaye olarak ticari faaliyetlerini sürdüren Yalçın Petrol’ün tüm şubelerine hemşerilerimizi bekliyoruz” dediler.

07 Eki 2023 - 17:30 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel