Özel Yaşam Hastanesi’nden ‘Emzirme Haftası’ etkinliği

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi’nde ‘1-7 Ekim Emzirme Haftası’ dolayısıyla anne sütünün önemini anlatan bir etkinlik düzenlendi.

Özel Yaşam Hastanesi’nden ‘Emzirme Haftası’ etkinliği
Haber albümü için resme tıklayın

Emzirme Haftası dolayısıyla annelere ve anne adaylarına anne sütü ve emzirmenin önemi hakkında bilgilendirmek için Özel Elbistan Yaşam Hastanesi’nde stant açıldı. Stantta sağlık personelleri tarafından anne ve anne adaylarına emzirme eğitimi verilip, anne sütünü artıran besinler ve emzirme hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Emzirme Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliğe Özel Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Dr. Osman Göğebakan, Başhemşire Kezban Genç, Özel Yaşam Hastanesi Müdür Yardımcısı Yeşim Bolat, Emzirme Danışmanı Sema Türkmen ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları polikliniklerinde görevli doktor ve personeller katıldı.

Anne sütünün önemi ve emzirme hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla Özel Elbistan Yaşam Hastanesi’nde düzenlenen etkinlikte, annelere ve anne adaylarına anne sütünün, bebek ve anne için öneminin anlatıldığı broşürler dağıtıldı.

Anne ve anne adayları da etkinlik ve verilen bilgilerden dolayı Özel Elbistan Yaşam Hastanesi yönetimine ve personeline teşekkür ettiler.

05 Eki 2023 - 14:03 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel