DM Beauty Studio hizmete açıldı

Elbistan’da, sunduğu hizmetlerle ışıltılı bir güzellik arayan ve güzellikte kendini bulmak isteyen kadınların ilk tercihi olmayı hedefleyen DM Beauty Studio hizmete başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

DM Beauty Studio, ‘Bakım, gizli güzellikleri yansıtır’ anlayışı ile cilt bakımı, kalıcı makyaj, iğneli epilasyon, mikrobalding gibi hizmetlerle Malatya Caddesi Dünya İş Merkezi 3.kat 27 numaralı dairede trend olan güzellik çözümleri sunacak.

Derya Kamar ve Melike Göktürk’ün işletmeciliğini yaptığı DM Beauty Studio’nun açılış kurdelesi, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur ve Elbistan Esnaflar ve Bakkallar Odası Başkanı Kemal Şahin tarafından kesildi.

Başkan Okur, işletmeciler Kamar ve Göktürk’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, “Şehrimiz her alanda ve her sektörde yeniden canlanarak büyümeye devam ediyor. Adım adım yeni Elbistan şiarıyla tüm girişimci ve yatırımcılarımıza desteğimiz sonsuz. Yeni işyerlerinin hayırlı olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

DM Beauty Studio işletmecileri Derya Kamar ve Melike Göktürk ise, kusursuz bakım isteyen kadınların ilk tercihi olmak istediklerini söylediler.

Salonlarının, hijyen, temizlik ve kaliteden ödün vermeyeceğinin altını çizen Kamar ve Göktürk, tüm hizmetlerin de profesyonel bir ekip tarafından sunulduğunu vurguladılar.

Açılışa özel fiyat seçeneği ile hizmetlerine başladıklarını belirten Kamar ve Göktürk, “Protez tırnak, kalıcı oje, kombi manikür, G5 zayıflama, iğneli epilasyon, bayan lazer, bay lazer, depilasyon ağda, leke tedavileri, derma pen, kalıcı makyaj, mikroblading, hydrofacial, cilt bakım, ipek kirpik ve lifting gibi uygulamalarımızla hizmetteyiz. Amacımız insanlara kaliteli hizmet sunmak. Kadınlarımıza yönelik her şeyin bulunduğu işyerimizde hizmet vereceğimiz için mutluluk duyuyoruz.

Bakımın gizli güzellikleri yansıttığını düşünen, kusursuz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyen, makyajın dönüştürücü gücüne inanan, küçük dokunuşlarla güzelliğine güzellik katmak isteyen kadınlarımızı Malatya Caddesi Dünya İş Merkezi’ndeki salonumuza bekliyoruz. Tüm güzellik ve bakım trendlerini bulabileceğiniz merkezimiz, kişiye özel çözümlerle de yanınızda olacak. Randevu ya da bilgi almak isteyenler, 0536 607 3884 ve 0542 447 8280 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirler” ifadelerini kullandılar.

01 Eki 2023 - 12:30 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel