Mascot Optik’ten fidan bağışı kampanyası

Elbistan’da uzun yıllardır optik sektöründe hizmet veren Mascot Optik, optik ve lens alan her müşteri için bir fidan bağışı kampanyası başlattı.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Optisyen Ömer Faruk Taşkın, optik gözlükler, güneş gözlükleri, kontakt lens ve bakım kitlerinden herhangi birini alan müşterileri adına ekim ayı boyunca fidan bağışı yapacaklarını söyledi.

Taşkın, “Mascot Optik mağazası olarak geleceğimize nefes olacağını düşündüğümüz bir kampanya düzenledik. Ekim ayı boyunca mağazamızdan optik gözlükleri, güneş gözlükleri, kontakt lens ve bakım kitlerinden herhangi birini alan müşterilerimizin adına fidan bağışında bulunacağız. Yapacağımız fidan bağışlarının sertifikaları, müşterilerimizin belirttikleri e-posta adreslerine gönderilecektir. Bağışlanan fidanlar bizim için ve geleceğimiz için bir nefes olacak” dedi.

Sektörde kullanılan en teknolojik ürünlerle hizmet vermeye devam ettiklerini ifade eden Taşkın, “Dünyaca ünlü gözlük markalarının yer aldığı mağazamızda butik ürünlere de yer verip ürün yelpazemizi geniş tutmaya özen gösteriyoruz. Mağazamızda kontak lens, lens solüsyonları lens aksesuarları müşteri gereksinim ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor olup moda sektörü olan ve sürekli değişen ve gelişen renkli lens kartelasıyla sektörü yakından takip ediyoruz. İşletmemizde her kesimin ihtiyacına göre ürünümüz bulunurken bu ürünleri kendi alanlarında en kaliteli markalardan tedarik ediyoruz. Sektörde kullanılan en teknolojik ürünleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile vatandaşlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Gözlük ve lens kullanan, konforu arayan ve geleceğimize nefes olacak bağış kampanyamıza katılmak isteyen herkesi Karaelbistan Mahallesi Devlet Hastanesi karşısında bulunun iş yerimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

01 Eki 2023 - 12:08 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel