Alfa Kurs Merkezi'nde kayıtlar devam ediyor

Elbistan'da tecrübeli kadrosu ile her seviye öğrenciye hitap eden  Alfa Kurs Merkezi'nde yeni eğitim öğretim sezonu kayıtları devam ediyor.

Alfa Kurs Merkezi'nde kayıtlar devam ediyor
Haber albümü için resme tıklayın

2023-2024 eğitim öğretim yılında disiplinli bir şekilde eğitime devam ettiklerini belirten Alfa Kurs Merkezi Müdürü Serkan Özcan, "2023-2024 eğitim öğretim yılında, yeni öğrencilerimiz ile derslere başladık. Kayıtlarımız devam ediyor. Elbistanlı gençlerimizi hayallerindeki okullara göndermek için tecrübeli kadromuz ve her seviye öğrenciye hitap eden eğitim sistemi ve dokümanlarımız hazır. Gençlerimizi hayallerine kavuşturmak için tüm enerjimizle çalışmaktayız. Bir öğrencimiz LGS'de Türkiye derecesi elde etti. 5,6,7,8. sınıflar, TYT ve AYT, YDS gruplarında derslerimize devam ediyoruz. Alfa Kurs Merkezi olarak en iyi öğrencileri yetiştirmek, geleceğin liderlerini sahada ve her alanda etkin kılmak için rehberlik birimiziz olarak öncelikle gençlerimizi anlıyor, sonra da onlara yol gösteriyoruz. Öğrenci Eğitim Koçluğu ile eğitim koçlarımız, öğrencilerimize bireysel olarak rehberlik ederek, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmeleri için yol gösteriyorlar. Öğrencilerimize 8-10 kişilik VIP sınıflarda tecrübeli öğretmen kadromuzla eğitim vermeye devam edeceğiz. Her hafta özel olarak seçilmiş deneme sınavı ve sonuç analizleriyle öğrencilerimizin ilerlemelerini sürekli takip edeceğiz" dedi.

Yeni eğitim öğretim sezonu için sınırlı sayıda kontenjanlarının kaldığını belirten Özcan, " Yeni eğitim öğretim yılında kayıt yaptırmak isteyen tüm veli ve öğrencilerimizi Yunus Emre Mahallesi eski Migros karşısındaki kurs merkezimize bekliyoruz. Yeni eğitim öğretim sezonu için sınırlı sayıda kontenjanımız kaldı. Detaylı bilgi isteyen velilerimiz 0 543 894 71 68 nolu telefonu arayabilirler" şeklinde konuştu.

17 Eyl 2023 - 15:05 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel