Deprem konutlarında teslimat süresi yaklaşıyor

TOKİ Uygulama Daire Başkanı Cavit Güler, Elbistan’da afetzedeler için inşa edilen kalıcı konut alanında incelemelerde bulundu.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Güler, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur ve TOKİ koordinatörleri ile birlikte ilçeye bağlı Karaelbistan ve Taşburun mahallelerinde TOKİ tarafından depremzedeler için inşası süren kalıcı konutların inşaatında incelemelerde bulundu.

TOKİ Uygulama Daire Başkanı Cavit Güler, inceleme öncesinde projelerin yüklenici firmalarının yetkililerinden brifing aldı. İnşaat alanında da incelemelerde bulunan Güler, kalıcı konutların belirlenen süre içinde teslimi noktasında çalışıldığını belirtti.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur ise, depremzede hemşerilerinin güvenli ve deprem endişesi taşımadan yaşam sürecekleri yeni evlerine kavuşmaları için hummalı bir çalışma sürdürüldüğüne vurgu yaptı.

Okur, “TOKİ Uygulama Daire Başkanı Sayın Cavit Güler’le birlikte şehrimizdeki kalıcı konutları inceledik. Çalışmaları da sürekli takip ediyoruz. Elbistan’da 4 bine yakın kalıcı konutun inşası sürüyor. TOKİ’miz çok yoğun bir çalışma yapıyor. Allah’ın izniyle konutlarımızın çok büyük bir kısmını en kısa sürede teslim edilmesini bekliyoruz. Daha güzel bir Elbistan için devletimizin tüm kurumları burada çalışıyorlar. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

15 Eyl 2023 - 17:22 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel