Tek Halı Yıkama, yüzde 50 indirim kampanyasını uzattı

Elbistan’da sıcak su ile yıkama teknolojisi ile sektöre yeni bir soluk ve anlayış getiren Tek Halı Yıkama Fabrikası, açılışa özel uyguladığı ve yoğun ilgi gören yüzde 50 indirim kampanyasını bir ay daha uzattı.

Haber albümü için resme tıklayın

Köprübaşı Mahallesi Müftüler Sokak’ta hizmet veren Tek Halı Yıkama Fabrikası müdürü Tebernuş Kılınç, sektöründe bir ilke imza atarak Elbistanlılara sundukları sıcak su ile halı yıkama hizmetinin yoğun ilgi ile karşılaştığını söyledi.

Açılışa özel olarak yüzde indirim kampanyası başlattıklarını hatırlatan Kılınç, “Yüzyılın afeti sonrasında depremzede hemşerilerimize destek olma adına yüzde 50 indirim sunarak çalışmamıza başlamıştık. Halı yıkama işleminde m² fiyatını da 10 liraya indirmiştik. Kampanyamız başlar başlamaz hemşerilerimizin büyük ilgisi ile karşılaştık. Firmamıza gösterilen teveccüh dolayısıyla kampanyamızı 1 ay daha uzatma kararı aldık. İmkanlarımızı zorlayarak hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm hemşerilerimize bizlere duydukları güven dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Tek Halı Yıkama Fabrikası’ndan hizmet almak isteyen müşterilerimizin 0344 415 2222 numaralı telefondan veya Köprübaşı Mahallesi Müftüler Sokak No:25/b adresinde yer alan işyerimizi ziyaret ederek randevu oluşturabilirler” dedi.

14 Eyl 2023 - 16:12 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel