Polis, suç ve suçlulara göz açtırmıyor

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nün 4-11 Eylül tarihleri arasında genel güvenlik ve uyuşturucu ticaretine yönelik operasyonlarının bilançosu açıklandı.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü, son haftaya ait operasyonel çalışmaların istatistiklerini açıkladı.

Müdürlüğün resmi internet sitesinden yapılan duyuruda; ikamet ve işyerlerinden hırsızlık olaylarına karışan 55 şüphelinin yakalandığı belirtildi.

4-11 Eylül tarihleri arasında uyuşturucu ve sokak satıcıları ile mücadelede kapsamında 7 şahsın tutuklandığı bilgisine yer verilen duyuruda 318 gram metamfetamin ve 418 adet de sentetik hap ele geçirildiği ifade edildi.

Ekiplerin yaptığı çalışmada 14 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet de av tüfeği ele geçirildiğine değinilen duyuruda; trafik güvenliğini olumsuz etkileyen ve gürültü kirliliğine neden olan 161 araca yüksek sesle müzik dinlemekten, 78 araca da abartı egzoz kullanmaktan işlem yapıldığı belirtildi.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nün il genelinde genel güvenlik ve kamu düzenini sağlamak amacıyla suç ve suçlularla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam edileceği vurgulandı.