18 kilometrelik grup yolu sathi asfaltla yenilendi

Büyükşehir Belediyesi, Ekinözü’nde Kabaktepe ve bölgedeki birçok mahalleye ulaşım sağlayan 18 kilometrelik grup yolunu sathi asfaltla yeniledi.

Haber albümü için resme tıklayın

Şehir genelinde ulaşımı iyileştirmek için bakım, onarım ve asfalt çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Ekinözü’nde Kabaktepe ve bölgedeki birçok mahalleye ulaşım sağlayan ve deforme olduğu için araç trafiğinde aksamalara neden olan grup yolunda gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarını tamamladı. Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı’nca 18 kilometrelik grup yolunda gerçekleştirilen sathi asfalt çalışmalarıyla mahallelerin ulaşım standardı iyileştirildi.

Çalışmalarla bölgede ulaşımın iyileştirildiğini belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür eden Kabaktepe Muhtarı Oruç Gedikli, “Mahallemize ulaşım sağlayan yolumuzun yenilenmesi için deprem öncesinde Büyükşehir Belediyesi’ne başvurduk ve yolumuz yatırım programına alınmıştı ancak deprem dolayısıyla şimdiye kadar yenilenememişti. Depremde de yolumuz hasar aldı. Sağ olsun Büyükşehir Belediyesi, mahallemize ulaşım sağlayan yolumuzu sathi asfalt ile yeniledi. Mahallemizin ve bölgedeki diğer mahallelerin ulaşımı iyileştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör’e mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

07 Eyl 2023 - 16:54 Kahramanmaraş/ Ekinözü- Güncel