Kaymakam Sercan Yıldız’a üstün başarı belgesi

Nurhak Kaymakamı Sercan Yıldız’a, deprem sürecindeki özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı, Kahramanmaraş valisi Mükerrem Ünlüer tarafından üstün başarı belgesi takdim edildi.

 

Asrın felaketi olarak bilinen 6 Şubat depremlerinde en büyük hasar alan ilçelerden birisi Nurhak’tı. Depremin ilk anından tüm kurumları seferber ederek Nurhak halkının her türlü ihtiyacını gidermek için canla başla görev yapan Nurhak Kaymakamı Sercan Yıldız, vatandaşların barınma, yeme-içme ve sağlık gibi temel sorunlarının çözümü için büyük çaba sarf etti. Enkaz kaldırma ve yardım malzemelerinin depremzedelere hızlı şekilde ulaştırılması noktasında üst düzey koordinasyon sağlayan Yıldız’ın, afet dönemindeki performansı, Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer tarafından karşılıksız bırakılmadı. Yıldız’a, deprem sürecindeki vatandaş odaklı çalışmaları, attığı adımlar ve performansından dolayı Vali Ünlüler tarafından üstün başarı belgesi takdim edildi.   

Belgesini alan Sercan Yıldız, “Böylesi bir ödül benim için onurdur. Üstün başarı belgesi ile şahsımı onurlandıran Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer’e teşekkür ediyorum, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

06 Eyl 2023 - 16:32 Kahramanmaraş/ Nurhak- Güncel