KASKİ, personel alımı yapacak

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), çeşitli 10 personel istihdam edileceğini duyurdu.

Kurumun internet sitesinden yayımlanan duyuruda; 2’si kombine aracı şoförü, 2’si vidanjör şoförü, 1’i ekskavatör operatörü ve 4’ü de kazıcı-yükleyici operatörü olmak üzere toplam 10 personel alınacağı belirtildi.

Başvuru yapacak adaylardan; vardiya sistemine göre çalışmasına engel, sağlık sorunlarının olmaması istenecek. Adaylar, görev yapacağı yerde ikamet etmeyi kabul edecek. İlçeler dahil olmak üzere Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı olması gereken adaylar 45 yaşını da geçmeyecek. Başvurulan ve belge şartı olan unvana göre; gerekli olan öğrenim, ehliyet, operatörlük belgesi, ustalık ve mesleki yeterlilik belgelerinden birine veya birkaçına sahip olmak şartı istenecek.

Başvuruda bulunacağı unvana ilişkin, en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip olması istenen adaylar, 5 Eylül’e kadar tarihleri arasında https://www.maraskaski.gov.tr internet adresi üzerinden online başvuru yapacak.

Başvuran 6 katı aday arasından yeterli koşulları sağlayan aday bulunmaması halinde tecrübe süresi dikkate alınarak başvuran diğer adaylar arasından her pozisyon için 6 katı aday sınava davet edilecek.

03 Eyl 2023 - 13:33 Kahramanmaraş- Güncel